Průvodce výběrem
stepperů


Steppery  >  Novinky  >  Akce na mini twist stepper

Akce na mini twist stepper

Mini twist stepper patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí stehen. Jeden pěkný model je zrovna v akci.

Mini twist stepper inSPORTline Jungy za 1 290 Kč (zlevněný o 28 %) nahrazuje šlapání do schodů a pohyb na něm je šetrný ke kloubům.

Twist pohyb do stran je skvělý na procvičení boků a břišních svalů

Stepper Jungy, ač jednoduchý model, má hydraulické tlumiče. Cvičení na mini twist stepperu je tudíž komfortní, nejlepší pro kondiční vytrvalost a podporuje i hubnutí.

"Po 40 minutách se potím jak po 6 km běhu. Cvičím každý den, je to super," uvádí jeden z uživatelů. "Stepper sice trošku vrže, ale stačí máznout a je OK," dodává.

Vyzkoušejte ho také, právě teď je příhodný čas ke koupi. Mini steppery mají sice nižší nosnost, ale zase jsou velmi skladné, takže se ve vaší domácnosti určitě "neztratí". Podle nálady si stepper snadno vytáhnete třeba k televizi a při cvičení se tak zabavíte.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Na co se zaměřit při výběru stepperu?

Budete-li doma pravidelně cvičit na stepperu, uděláte hodně pro svou zdravotní prevenci, kondici, posílíte svaly, činnost srdce, plic, a pokud to potřebujete, tak i zhubnete.

7. 4. 2016

Akce na mini twist stepper

Mini twist stepper patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí stehen. Jeden pěkný model je zrovna v akci.

5. 2. 2016

V kuchyni či u zpráv, twistujte na stepperu!

Twist stepper inSPORTline Big patří aktuálně mezi nejprodávanější fitness pomůcky. Je totiž praktický a účinný. Např. kilogramy nabrané po dětech jdou díky němu dolů jedna radost.

12. 1. 2016

Steppery Kettler

Steppery simulují výstup do schodů, ale zdaleka tak nezatěžují klouby. I pro úspornou velikost se staly žádanou pomůckou pro zvyšování fyzické kondice v domácích podmínkách.

16. 10. 2015

všechny novinky