Průvodce výběrem
stepperů


Steppery  >  Novinky  >  V kuchyni či u zpráv, twistujte na stepperu!

V kuchyni či u zpráv, twistujte na stepperu!

Twist stepper inSPORTline Big patří aktuálně mezi nejprodávanější fitness pomůcky. Je totiž praktický a účinný. Např. kilogramy nabrané po dětech jdou díky němu dolů jedna radost.

Pravidelné a intenzivní cvičení na stepperu simuluje chůzi do schodů bez zatěžování kloubů, podporuje fyzickou kondici a při pohybu do stran pomáhá hubnout v problémových partiích boků a hýždí. Zpevnění se dočká také boční břišní svalstvo.

A kde najít čas na trénink? Zkuste využít čtvrthodinky v kuchyni, kdy to v hrncích bublá nebo se jídlo zapéká v troubě. A ještě si k tomu můžete pustit rádio, protože nové modely stepperů nejsou hlučné. Také sledování televizních zpráv lze doplnit "twistováním" na stepperu.

Před použitím promazat - doporučení uživatelky

"Vyzkoušela jsem více stepperů a tento se mi zdá zatím nejlepší. Je poměrně bytelný, stabilní, ale zároveň na přenos lehký. Ovládání je snadné. Hlučnost prozatím žádná. Je lepší ho ihned po obdržení promazat, jak jsem se dočetla na recenzích."

Využijte aktuální skvělou cenu twist stepperu - 2290 Kč.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Účinky cvičení na stepperu

Cvičení na stepperu si oblíbily zejména ženy, protože je vynikající k posílení dámských problematických partií - stehen, boků a hýždí.

4. 8. 2016

Na co se zaměřit při výběru stepperu?

Budete-li doma pravidelně cvičit na stepperu, uděláte hodně pro svou zdravotní prevenci, kondici, posílíte svaly, činnost srdce, plic, a pokud to potřebujete, tak i zhubnete.

7. 4. 2016

všechny novinky