Průvodce výběrem
stepperů


Steppery  >  Novinky  >  Steppery Kettler

Steppery Kettler

Steppery simulují výstup do schodů, ale zdaleka tak nezatěžují klouby. I pro úspornou velikost se staly žádanou pomůckou pro zvyšování fyzické kondice v domácích podmínkách.

Nejprodávanější steppery na našem trhu nesou značky Master, inSPORTline a Kettler. Dnes si představíme třetí jmenované.

Kettler je německá značka potřeb pro sport a volný čas, které vynikají vysokou kvalitou a získaly uznání v celém světě. Také v českých e-shopech je bohatá nabídka jejích výrobků včetně stepperů.

5 cenových kategorií stepperů Kettler

1. cca 500 Kč – vzduchový stepper, využitelný i k balancování a masáži chodidel

2. cca 1 300 Kč – Kettler TV šlapadlo a rehabilitační pomůcka pro nenáročné uživatele

3. cca 2 800 Kč – mini stepper pro efektivní posilování nohou a hýždí

4. cca 3 500 Kč – oblíbené modely Side a Vario

5. cca 9 000 Kč – Montana – stepper a aerobní trenažér s tréninkovým počítačem

Dražší stepper se vyplatí tehdy, kdy to s cvičením myslíte vážně a chcete mu věnovat alespoň půlhodinové bloky (ty by levnější modely nevydržely).

Steppery Kettler využijete pro kondiční šlapání a také intenzivní sportovní trénink. V každém případě pozitivně ovlivní vaše zdraví a pomohou k vyrýsovaným svalům. Příznivé je také to, že účinky cvičení na stepperu se projeví už po několika dnech.

Hledáte-li tip na dárek pro partnerku, dceru, maminku či kamarádku, pouvažujte o stepperu. Je více než pravděpodobné, že nestane darem danajským.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Velký přehled cen stepperů

Za kolik koupíte stepper na internetu? Záleží na značce, funkcích a stavu. Podívejte se, kolik vás bude stát tento efektivní fitness stroj. 

28. 8. 2016

Účinky cvičení na stepperu

Cvičení na stepperu si oblíbily zejména ženy, protože je vynikající k posílení dámských problematických partií - stehen, boků a hýždí.

4. 8. 2016

všechny novinky