Průvodce výběrem
stepperů


Steppery  >  Novinky  >  Jak zhubnout na stehnech a bocích? Vyzkoušejte nový rotační twist stepper!

Jak zhubnout na stehnech a bocích? Vyzkoušejte nový rotační twist stepper!

Novinkou pro hubnutí v roce 2015 je Mini twist stepper inSPORTline Jungy, který koupíte za méně než 1 500 korun.

Za minimální cenu dostanete malého, ale velmi šikovného pomocníka v boji s nadbytečnými kily! Účinné hubnutí zajišťuje twist pohyb do stran s nastavitelnou zátěží.

Mini twist stepper inSPORTline Jungy s computerem

Na obrázku výše vidíte nový mini stepper v celé kráse i s výkonným computerem. Počítač na displeji ukazuje čas cvičení, počet kroků, spotřebu kalorií a scan.

Pravidelné a intenzivní cvičení nahrazuje chůzi do schodů, podporuje fyzickou kondici a při pohybu do stran pomáhá hubnout v problémových partiích boků a hýždí. Pozitivně působí také na boční břišní svalstvo.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Na co se zaměřit při výběru stepperu?

Budete-li doma pravidelně cvičit na stepperu, uděláte hodně pro svou zdravotní prevenci, kondici, posílíte svaly, činnost srdce, plic, a pokud to potřebujete, tak i zhubnete.

7. 4. 2016

Akce na mini twist stepper

Mini twist stepper patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí stehen. Jeden pěkný model je zrovna v akci.

5. 2. 2016

V kuchyni či u zpráv, twistujte na stepperu!

Twist stepper inSPORTline Big patří aktuálně mezi nejprodávanější fitness pomůcky. Je totiž praktický a účinný. Např. kilogramy nabrané po dětech jdou díky němu dolů jedna radost.

12. 1. 2016

Steppery Kettler

Steppery simulují výstup do schodů, ale zdaleka tak nezatěžují klouby. I pro úspornou velikost se staly žádanou pomůckou pro zvyšování fyzické kondice v domácích podmínkách.

16. 10. 2015

všechny novinky