Průvodce výběrem
stepperů


Steppery  >  Novinky  >  Stepper - malý a šikovný pomocník jako vánoční dárek

Stepper - malý a šikovný pomocník jako vánoční dárek

Mezi vánočními dárky se i letos objeví řada posilovacích pomocníků. Mezi nejúčinnější patří steppery.

Steppery jsou malé posilovací "stroje", které simulují chůzi do schodů. Tu doporučují lékaři a fitness trenéři, jako velmi účinný trénink. Chůze do schodů místo jízdy výtahem vás udrží ve fyzické kondici a navíc formuje především hýžďové svalstvo.

Jenže, kdo by chodil nahoru dolů po schodech. To není žádná zábava!

Steppery pro hvězdné pozadí

Mezi nejprodávanější steppery na českém trhu patří Twist stepper inSPORTline Big. Koupíte jej za méně než 2 tisíce korun. 

Twist stepper inSPORTline Big

  • Doporučuji. Není tak velký a drahý jako jiné cvičební nástroje a opravdu funguje. Už po 2. cvičení cítíte rozdíl. Navíc se dá cvičit bezvadně u televize, což mi vyhovuje
  • Mile mne překvapilo, že došlo po převzetí zboží mailem i video "jak se rozcvičit a přístroj používat".
  • Za dostupnou cenu kvalitní přístroj, viditelné výsledky.
  • Jsem naprosto spokojená,stepper splnil mé očekávání. Určitě bych ho doporučila všem, co nemají čas nebo se jim nechce chodit do posilovny.

Tak to by byly recenze a hurá pro stepper.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Na co se zaměřit při výběru stepperu?

Budete-li doma pravidelně cvičit na stepperu, uděláte hodně pro svou zdravotní prevenci, kondici, posílíte svaly, činnost srdce, plic, a pokud to potřebujete, tak i zhubnete.

7. 4. 2016

Akce na mini twist stepper

Mini twist stepper patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí stehen. Jeden pěkný model je zrovna v akci.

5. 2. 2016

V kuchyni či u zpráv, twistujte na stepperu!

Twist stepper inSPORTline Big patří aktuálně mezi nejprodávanější fitness pomůcky. Je totiž praktický a účinný. Např. kilogramy nabrané po dětech jdou díky němu dolů jedna radost.

12. 1. 2016

Steppery Kettler

Steppery simulují výstup do schodů, ale zdaleka tak nezatěžují klouby. I pro úspornou velikost se staly žádanou pomůckou pro zvyšování fyzické kondice v domácích podmínkách.

16. 10. 2015

všechny novinky