Průvodce výběrem
stepperů


Steppery  >  Novinky  >  Pořiďte si stepper – a s ním hvězdné pozadí!

Pořiďte si stepper – a s ním hvězdné pozadí!

Ženy na celém světě milují stepper, fitness stroj s pedály, počítadlem a někdy i madly, protože jim dokáže báječně vymodelovat nohy a zadeček. Mini Stepper pro domácí použití lze navíc sehnat už za méně než tisíc korun.

Stepper v podstatě simuluje chození do schodů, ale oproti tomu reálnému je šetrnější ke kloubům, hlavně kolenním. Jeho konstrukce totiž umožňuje plynulý pohyb a eliminuje nárazy nohou. Výhodou jeho vlastnictví je také cvičení za každého počasí, v soukromí domova a jakémkoliv čase.

Zadeček jako z reklamy

Pro začátky na stepperu stačí pětiminutový trénink s přiměřeně nastavenou zátěží, který se postupně zintenzivňuje. Zadeček, stehna a lýtka jsou postupně tvarovány a posilovány, což oceníte i při dalších sportech – běhu, lyžování, in-linech…, ale hlavně – můžete se těšit na obdivné pohledy, až vyrazíte ven v šortkách, krátké sukni či přiléhavých džínách.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Velký přehled cen stepperů

Za kolik koupíte stepper na internetu? Záleží na značce, funkcích a stavu. Podívejte se, kolik vás bude stát tento efektivní fitness stroj. 

28. 8. 2016

Účinky cvičení na stepperu

Cvičení na stepperu si oblíbily zejména ženy, protože je vynikající k posílení dámských problematických partií - stehen, boků a hýždí.

4. 8. 2016

všechny novinky