Průvodce výběrem
stepperů


Steppery  >  Novinky  >  Stepper inSPORTline - tip na ověřenou značku stepperů

Stepper inSPORTline - tip na ověřenou značku stepperů

Dnes si představíme steppery značky inSPORTline, které patří mezi nejprodávanější na českém trhu.

Vítkovský výrobce a prodejce fitness, sportovních a moto potřeb inSPORTline vyrábí pod svou značkou celou řadu stepperů, mini stepperů i velkých climberů.

Mezi nejoblíbenější podle nákupního rádce Heureka patří Stepper inSPORTline Mini, který koupíte za méně než 1 000 Kč.

mini stepper insportline

Mini stepper má nastavitelnou výšku, vestavěný počítač (čas cvičení, počet kroků, spálené kalorie) a minimální hmotnost pouze 6 kg.

Cvičení na stepperu je jednoduché a nenáročné, ideální i do menších bytů. Díky simulaci pohybu do schodů skvělé formuje stehenní svaly a hýždě. Super fitness pomůcky pro ženy i muže.

Další steppery inSPORTline

Mezi oblíbené steppery patří i Twist stepper inSPORTline Big, o něco dražší, ale s držadly pro ruce, takže do cvičení zapojíte i horní část těla, podobně jako třeba při nordic walkingu.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Na co se zaměřit při výběru stepperu?

Budete-li doma pravidelně cvičit na stepperu, uděláte hodně pro svou zdravotní prevenci, kondici, posílíte svaly, činnost srdce, plic, a pokud to potřebujete, tak i zhubnete.

7. 4. 2016

Akce na mini twist stepper

Mini twist stepper patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí stehen. Jeden pěkný model je zrovna v akci.

5. 2. 2016

V kuchyni či u zpráv, twistujte na stepperu!

Twist stepper inSPORTline Big patří aktuálně mezi nejprodávanější fitness pomůcky. Je totiž praktický a účinný. Např. kilogramy nabrané po dětech jdou díky němu dolů jedna radost.

12. 1. 2016

Steppery Kettler

Steppery simulují výstup do schodů, ale zdaleka tak nezatěžují klouby. I pro úspornou velikost se staly žádanou pomůckou pro zvyšování fyzické kondice v domácích podmínkách.

16. 10. 2015

všechny novinky