Průvodce výběrem
stepperů


Steppery  >  Novinky  >  Stepper, nebo steper?

Stepper, nebo steper?

Tentokrát se podíváme na různá pojmenování stepperů.

Ať už napíšete stepper, nebo steper, vždy se jedná o malý fitness stroj pro efektivní cvičení především svalů na nohách. Steppery simulují chůzi do schodů, která je velmi efektivním způsobem posilování spodních partií těla včetně hýžďových svalů.

Trocha češtiny se steppery

Lidé na internetu hledají milióny způsoby, a tak se setkáme kromě správného označení steppery také se stepry, ministepry, nebo s dvouslovným pojmenováním - side stepper, aerobic stepper, twist stepper, nebo rotační stepper.

Apropó mini steppery. Těm se říká také twist steppery a jsou to ty nejmenší steppery, které strčíte do skříňky, nebo pod postel. Jsou skvělé pro formování vnitřní a vnější strany stehen.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Na co se zaměřit při výběru stepperu?

Budete-li doma pravidelně cvičit na stepperu, uděláte hodně pro svou zdravotní prevenci, kondici, posílíte svaly, činnost srdce, plic, a pokud to potřebujete, tak i zhubnete.

7. 4. 2016

Akce na mini twist stepper

Mini twist stepper patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí stehen. Jeden pěkný model je zrovna v akci.

5. 2. 2016

V kuchyni či u zpráv, twistujte na stepperu!

Twist stepper inSPORTline Big patří aktuálně mezi nejprodávanější fitness pomůcky. Je totiž praktický a účinný. Např. kilogramy nabrané po dětech jdou díky němu dolů jedna radost.

12. 1. 2016

Steppery Kettler

Steppery simulují výstup do schodů, ale zdaleka tak nezatěžují klouby. I pro úspornou velikost se staly žádanou pomůckou pro zvyšování fyzické kondice v domácích podmínkách.

16. 10. 2015

všechny novinky