Průvodce výběrem
stepperů


Steppery  >  Novinky  >  Steppery pro formování hýžďových svalů

Steppery pro formování hýžďových svalů

Vypracovaný zadeček. Kdo by ho nechtěl? Tipem pro efektivní cvičení jsou steppery.

Proč zrovna steppery?

Steppery simulují chůzi do schodů, která příznivě formuje stehenní, lýtkové a hlavně hýžďové svaly. Ale komu by se chtělo chodit do schodů? Navíc chůze do schodů má více nevýhod - nemůžete nastavit výšku schodu, těžko budete posilovat i vnější stranu stehen a co si budeme povídat, chodit pořád dokola po schodech není zrovna zábavné.

Twist stepper se simulací pohybu do stran

Formovat je potřeba i vnější stranu stehen a lýtek. Podívejte se, jak to jde s Twist stepperem.

Twist stepper inSPORTline

Kromě spodní části těla posiluje stepper i boky a břišní svaly. Ideální a skladný stroj pro takové to domácí posilování.

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Na co se zaměřit při výběru stepperu?

Budete-li doma pravidelně cvičit na stepperu, uděláte hodně pro svou zdravotní prevenci, kondici, posílíte svaly, činnost srdce, plic, a pokud to potřebujete, tak i zhubnete.

7. 4. 2016

Akce na mini twist stepper

Mini twist stepper patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí stehen. Jeden pěkný model je zrovna v akci.

5. 2. 2016

V kuchyni či u zpráv, twistujte na stepperu!

Twist stepper inSPORTline Big patří aktuálně mezi nejprodávanější fitness pomůcky. Je totiž praktický a účinný. Např. kilogramy nabrané po dětech jdou díky němu dolů jedna radost.

12. 1. 2016

Steppery Kettler

Steppery simulují výstup do schodů, ale zdaleka tak nezatěžují klouby. I pro úspornou velikost se staly žádanou pomůckou pro zvyšování fyzické kondice v domácích podmínkách.

16. 10. 2015

všechny novinky