Průvodce výběrem
stepperů


Steppery  >  Novinky  >  Otázky a odpovědi ke stepperům

Otázky a odpovědi ke stepperům

Na co se nejčastěji ptáte před pořízením stepperu?

Otázky ke stepperům se velmi často "točí" kolem nabírání svalů.

Otázka: Potřebuji zpevnit záda (mívám bolesti) a zhubnout na bříšku. Který stepper se pro mě hodí?
Odpověď: Doporučujeme stepper inSPORTline Skeleton, který má i počítač s pokročilými funkcemi včetně vámi vyžadovaného měření spáleného tuku (body fat). Rozhodně navštivte fitness centrum a konzultujte záda s fyzioterapeutem.

Řada dotazů se týká stepperů a hubnutí. S výsledky hubnutí musíte být opatrní. Neočekávejte i při pravidelném cvičení a dodržování životosprávy a správného jídelníčku rychlého úbytku tuku v těle. Tělo se nejdříve zbaví nadbytečné vody, až poté dojde na tuk. Cvičte pokud možno na lačno, nebo nejméně 2-3 hodiny po jídle. Například zdravě zhubnout 15 kg trvá nejméně půl roku.

Ot.: Potřebuji zpevnit zadek. Který stroj pro mě bude nejlepší?
Odp.: Pro zpevnění hýždí je ideální chůze do schodů, kterou simuluje právě stepper.

Klasický dotaz se týká délky cvičení na stepperu. Efektivní cvičení, kterým dosáhnete požadovaného účinku, musí trvat nejméně 30 minut, raději více. Cvičte třeba u svého oblíbeného televizního pořadu.

Další časté otázky budeme přidávat.

 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno:


Novinky

Na co se zaměřit při výběru stepperu?

Budete-li doma pravidelně cvičit na stepperu, uděláte hodně pro svou zdravotní prevenci, kondici, posílíte svaly, činnost srdce, plic, a pokud to potřebujete, tak i zhubnete.

7. 4. 2016

Akce na mini twist stepper

Mini twist stepper patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí stehen. Jeden pěkný model je zrovna v akci.

5. 2. 2016

V kuchyni či u zpráv, twistujte na stepperu!

Twist stepper inSPORTline Big patří aktuálně mezi nejprodávanější fitness pomůcky. Je totiž praktický a účinný. Např. kilogramy nabrané po dětech jdou díky němu dolů jedna radost.

12. 1. 2016

Steppery Kettler

Steppery simulují výstup do schodů, ale zdaleka tak nezatěžují klouby. I pro úspornou velikost se staly žádanou pomůckou pro zvyšování fyzické kondice v domácích podmínkách.

16. 10. 2015

všechny novinky